Oczyszczamy

Elementy wyposażenia lakierni
zawieszki lakiernicze, haki, kraty, łańcuchy, kosze, wózki,  prowadnice, zbiorniki, systemy transportu

Elementy metalowe wadliwie polakierowane
armatura przemysłowa, meble,  lampy, ogrodzenia, ramy rowerowe i motocyklowe, regały, szafy i obudowy, elementy sprzętu AGD, profile i elementy aluminiowe , filtry, części samochodowe, części maszyn i urządzeń.

Dla kogo?

Nasza oferta jest skierowana do przedsiębiorstw świadczących usługi lakierowania oraz do firm, które w ramach procesu produkcji posiadają lakierowanie półproduktów, bądź wyrobów gotowych.

Do naszych klientów należą między innymi odlewnie żeliwa, producenci sprzętu AGD, producenci armatury przemysłowej, części samochodowych, stolarki okiennej i drzwiowej, firmy zajmujące się produkcją bądź renowacją mebli metalowych, lamp, rowerów, grzejników, producenci ogrodzeń, konstrukcji stalowych, elementów fasadowych oraz galwanizernie i lakiernie usługowe.

Zapraszamy na czyszczenie testowe

Zapraszamy do wykonania na koszt ABL prób oczyszczania zawieszek i / lub elementów wadliwie polakierowanych. Zrealizowane próbne czyszczenie daje Państwu możliwość przekonania się o jakości naszych usług, a dla nas stanowi podstawę do przygotowania oferty.